Novinky

Pořád pracujeme, nestojíme
Vážení zákazníci,
 
Sotva jsme pro Vás otevřeli naši novou prodejnu a některé z Vás zde i osobně přivítali, už jsme ji díky nastalé situaci a vládním nařízením museli dočasně uzavřít. Nicméně i nadále platí, že se s námi můžete telefonicky spojit a domluvit se třeba na vyzvednutí zboží nebo poradit při výběru správné židle pro Vás (a to nejen v pracovní době). I nadále samozřejmě fungujeme a expedujeme Vaše objednávky.
Věříme, že celý stav nebude trvat dlouho a že se opět brzy ve zdraví sejdeme na naší prodejně. Mějte se hezky a všem držíme pěsti.
 
Váš tým Fajnžidle.cz
Prodejna kancelářských židlí Lanškroun
Vážení zákazníci,
 
Otevřeli jsme pro Vás novou vzorkovnu židlí, lépe řečeno kamennou prodejnu našich produktů. Najdete ji v Lanškrouně na ulici Kozinova 72. Máme zde pro Vás připravené modely, které si můžete vybrat na našem e-shopu, ale také doprodejové modely za snížené ceny.
Na naší prodejně si můžete své objednávky nejen vyzvednout, ale přímo si i vyzkoušet, zda jste si objednali tu správnou židli pro Vaše pohodlné a zdravé sezení. Rádi Vám odborně poradíme a dle přání i židli sestavíme.
Na naší prodejně provádíme servis Vámi zakoupených židlí, popřípadě i židlí, které jste si již zakoupili v minulosti u jiných prodejců. S naší širokou nabídkou komponentů jsme schopni vyřešit téměř každý Váš problém.
 
Těšíme se na Vaši návštěvu!