Novinky

Celosíťované židle SEGO

Novým trendem na trhu se židlemi jsou celosíťované prodyšné židle. Pro jednoduší přehled jsme pro Vás připravili porovnání těchto židlí. Každý model je něčím zajímavý. Prodyšné židle SEGO jsou vyzkoušené, pevné a pohodlné!

 

SKY medium

Vzdušná židle SKY MEDIUM se středně vysokým opěrákem je určená pro zákazníky, kteří hledají židli, na které mohou pohodlně sedět. Je to moderní kombinace plastu, kovu a síťoviny, která obohatí design vašeho interiéru. Je to velice pohodlná tenká, ale přitom pevná židle. V nabídce je i v šedém provedení.  https://www.fajnzidle.cz/kancelarske-zidle-a-kancelarska-kresla/kancelarska-zidle-sego-sky-medium-seda/

 

SKY

„Odznak kvality“ pro FAJN ŽIDLE

Vážení zákazníci a příznivci našich židlí,

chceme se s Vámi podělit o další skvělou novinu. Díky Vašim kladným recenzím patříme mezi nejlépe hodnocená místa na Mapy.cz společnosti Seznam cz, a.s.. Toto hodnocení jsme prvně získali v roce 2021 (v roce, kdy jsme pro Vás otevřeli naši vzorkovnu) a dokonce jsme si ho udrželi i v roce 2022, 2023 a 2024.

Naše hodnocení zůstává na hodnotě 4,9 z 5!!!

Rádi bychom Vám touto cestou velice poděkovali a jsme si dobře vědomi, že je to pro nás i nadále velmi zavazující. Chceme Vám i do budoucna podávat co nejpřesnější informace a rady jaké židle kupovat, aby byly pro Vás komfortní a pohodlné.

Ještě jednou Vám děkujeme za podporu a těšíme se na Vaši návštěvu!

Prodejna kancelářských židlí Lanškroun
Vážení zákazníci,
 
Otevřeli jsme pro Vás novou vzorkovnu židlí, lépe řečeno kamennou prodejnu našich produktů. Najdete ji v Lanškrouně na ulici Kozinova 72. Máme zde pro Vás připravené modely, které si můžete vybrat na našem e-shopu, ale také doprodejové modely za snížené ceny.
Na naší prodejně si můžete své objednávky nejen vyzvednout, ale přímo si i vyzkoušet, zda jste si objednali tu správnou židli pro Vaše pohodlné a zdravé sezení. Rádi Vám odborně poradíme a dle přání i židli sestavíme.
Na naší prodejně provádíme servis Vámi zakoupených židlí, popřípadě i židlí, které jste si již zakoupili v minulosti u jiných prodejců. S naší širokou nabídkou komponentů jsme schopni vyřešit téměř každý Váš problém.
 
Těšíme se na Vaši návštěvu!