Novinky

SEGO SPIRIT - jedna z nejlepších židlí v rámci testu Cestakbydleni.cz
Sháníte kvalitní kancelářskou židli? Máme pro Vás tip!
 
Naše fajn kancelářská židle SEGO SPIRIT se dostala mezi nejlepší kancelářské židle v rámci testu portálu Cestakbydleni.cz.
 
Konkurenci našemu SPRITU tvořily například židle v cenové relaci 22-41 tisíc (Spirit se prodává za 9 tisíc vč. DPH). V poměru ceny a kvality fajn kancelářská židle SEGO SPIRIT zvítězila u střední kategorie uživatelů.
 
Předností této kancelářské židle je nosnost 130 kg, synchronní mechanika, výškově nastavitelná opěrka hlavy včetně nastavení sklonu opěrky, výškově nastavitelná bederní opěrka či 3D nastavitelné područky. Maximální výška židle dosahuje až 138 cm, což bylo v rámci porovnávání nejvíce ze všech modelů židlí. Výška opěráku 80-85 cm nebo možnost posunutí celého sedáku směrem dopředu ocení zejména vysoké osoby (i pro ty nad 190 cm). Nastavení negativního úhlu sedáku pro lepší prokrvování nohou ocení zase zákazníci, kteří sedí na židli opravdu dlouhou dobu. Pětiramenný leštěný ALU kříž je osazený univerzálními PU kolečky pro všechny typy podlah.
 
Zkuste ji také!
 
Více o testu se dočtete na https://cestakbydleni.cz/p/sego-spirit/ 
„Odznak kvality“ pro FAJN ŽIDLE

Vážení zákazníci a příznivci našich židlí,

chceme se s Vámi podělit o další skvělou novinu. Díky Vašim kladným recenzím patříme mezi nejlépe hodnocená místa na Mapy.cz společnosti Seznam cz, a.s.. Toto hodnocení jsme prvně získali v roce 2021 (v roce, kdy jsme pro Vás otevřeli naši vzorkovnu) a dokonce jsme si ho udrželi i v roce 2022.

Naše hodnocení zůstává na hodnotě 4,9 z 5!!!

Rádi bychom Vám touto cestou velice poděkovali a jsme si dobře vědomi, že je to pro nás i nadále velmi zavazující. Chceme Vám i do budoucna podávat co nejpřesnější informace a rady jaké židle kupovat, aby byly pro Vás komfortní a pohodlné.

Ještě jednou Vám děkujeme za podporu a těšíme se na Vaši návštěvu!

Prodejna kancelářských židlí Lanškroun
Vážení zákazníci,
 
Otevřeli jsme pro Vás novou vzorkovnu židlí, lépe řečeno kamennou prodejnu našich produktů. Najdete ji v Lanškrouně na ulici Kozinova 72. Máme zde pro Vás připravené modely, které si můžete vybrat na našem e-shopu, ale také doprodejové modely za snížené ceny.
Na naší prodejně si můžete své objednávky nejen vyzvednout, ale přímo si i vyzkoušet, zda jste si objednali tu správnou židli pro Vaše pohodlné a zdravé sezení. Rádi Vám odborně poradíme a dle přání i židli sestavíme.
Na naší prodejně provádíme servis Vámi zakoupených židlí, popřípadě i židlí, které jste si již zakoupili v minulosti u jiných prodejců. S naší širokou nabídkou komponentů jsme schopni vyřešit téměř každý Váš problém.
 
Těšíme se na Vaši návštěvu!