Novinky

Pořád pracujeme, nestojíme
Vážení zákazníci,
 
Sotva jsme pro Vás otevřeli naši novou prodejnu a některé z Vás zde i osobně přivítali, už jsme ji díky nastalé situaci a vládním nařízením museli dočasně uzavřít. Nicméně i nadále platí, že se s námi můžete telefonicky spojit a domluvit se třeba na vyzvednutí zboží nebo poradit při výběru správné židle pro Vás (a to nejen v pracovní době). I nadále samozřejmě fungujeme a expedujeme Vaše objednávky.
Věříme, že celý stav nebude trvat dlouho a že se opět brzy ve zdraví sejdeme na naší prodejně. Mějte se hezky a všem držíme pěsti.
 
Váš tým Fajnžidle.cz
Prodejna kancelářských židlí Lanškroun
Vážení zákazníci,
 
Otevřeli jsme pro Vás novou vzorkovnu židlí, lépe řečeno kamennou prodejnu našich produktů. Najdete ji v Lanškrouně na ulici Kozinova 72. Máme zde pro Vás připravené modely, které si můžete vybrat na našem e-shopu, ale také doprodejové modely za snížené ceny.
Na naší prodejně si můžete své objednávky nejen vyzvednout, ale přímo si i vyzkoušet, zda jste si objednali tu správnou židli pro Vaše pohodlné a zdravé sezení. Rádi Vám odborně poradíme a dle přání i židli sestavíme.
Na naší prodejně provádíme servis Vámi zakoupených židlí, popřípadě i židlí, které jste si již zakoupili v minulosti u jiných prodejců. S naší širokou nabídkou komponentů jsme schopni vyřešit téměř každý Váš problém.
 
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení